קבלו הצעה מיידית
0747-300074

קבל הצעה עכשיו!

רשימת מאמרים

כשנרצה להציג מידע רב באתר שהוא מעבר לעמודי תוכן תדמיתיים, ולדאוג למבנה והיררכיה ברורה ומסודרת, רשימת המאמרים זה הפיתרון.

רשימת המאמרים משלבת את הכח בדינאמיות של חדשות, עם יכולות מתקדמות אף יותר.
בין אם ביקשתם להציג מספר מאמרים בודד באתר, או לבנות מגאזין אונליין שלם, רשימת המאמרים תענה על כל הדרישות.

רשימת נושאים למאמרים

ניתן להגדיר רשימת נושאים למאמרים ולשייך לנושאים השונים את המאמרים עצמם, ובכך ליצור סדר בין שלל המאמרים באתר.

אם ניקח לדוגמא את האתר הזה, העוסק בנושא בניית אתרים לעסקים, נחשוב לחלק את המאמרים לנושאים כגון: קידום אתרים בגוגל, עיצוב אתרים, מערכת ניהול תוכן, בניית אתרים לעסקים וכו', ותחת כל נושא כזה נוכל להציג מספר תתי-נושאים למאמרים וכן הלאה.

את רשימתהנושאים תוכלו להציג באתר במבנה של תפריט מאמרים צידי נפתח (אקורדיון).
עמוד המאמרים הראשי יציג את רשימת הנושאים שהוגדרה, וכניסה לעמוד נושא נבחר תציג את רשימת כל המאמרים המשוייכים לנושא. בדרך זו יוכל הגולש לנווט בקלות ובנוחות בין שלל המאמרים שלכם באתר, ולמצוא את מבוקשו על סמך תמחומי עניין וסידור לנושאים ברורים.

עמוד מאמר

עמוד המאמר עצמו כולל את כל היתרונות של עמודי התוכן באתר לצד מספר הגדרות ייחודיות למאמרים, ומאפשר לכם באמת ליצור מאמרים מקצועיים ושימושיים באתר.

כמו בעמודי תוכן, תוכלו להזין ולעמד את תוכן המאמר על ידי מודל הלגו ועורך טקסט מתקדם. תוכלו להגדיר הצגת שיתוף המאמר במייל, טוויטר, פייסבוק ועוד, הצגת מערכת תגובות פייסבוק במאמר, וכן שילוב רשימת קבצים להורדה בתחתית המאמר.

בנוסף תוכלו לשייך את המאמר לנושא אחד או יותר מתוך רשימת הנושאים למאמרים, וכן לבחור להציג רשימת קישורים למאמרים מומלצים נוספים.

מאמרים נבחרים

רשימת המאמרים מאפשרת לכם להציג בעמוד הבית באיזור נבחר רשימת מאמרים נבחרים, ובכך להפוך את האתר שלכם לפורטל מידע של ממש!

המאמרים הנבחרים יוצגו בצורה בולטת, כולל תמונה קטנה ותקציר המאמר, עם קישור ישיר לתוך המאמר. תוכלו לבחור את כמות המאמרים לתצוגה בעמוד הבית וכן תוכלו להציג מספר רשימות מאמרים נבחרים לפי נושאים או כל בחירה אחרת!