קבלו הצעה מיידית
0747-300074

קבל הצעה עכשיו!

קידום בגוגל

אם אתה לא בגוגל - אתה לא קיים

מערכת בניית אתרים לעסקים VSitePro מאפשרת לכם לבצע קידום בגוגל ישירות מתוך מערכת הניהול, בעצמכם, וללא כל עזרה של גורמים חיצוניים וללא עלויות נוספות!

בניית אתרים לעסקים שמה לעצמה כערך עליון את התאימות לגוגל (Google), מנוע החיפוש המוביל בעולם, ולאפשר כמה שיותר יכולות לקידום האתר שלכם בגוגל.
כל זאת על מנת לעזור לכם להגדיל את כמות הכניסות לאתר, ובאופן ישיר להגדיל את כמות הלקוחות שלכם והחשיפה של האתר שלכם לעולם.

קיימות בשוק אלפי חברות המתמחות בקידום אתרים במנועי חיפוש (SEO - ראשי תיבות של Site Engine Optimization, אופטימיזציה למנועי חיפוש). חברות אלו גובות אלפי שקלים בחודש לקידום האתר שלכם באוקיינוס הרחב של האינטרט, מתוך מטרת על - להביא את האתר שלכם לעמודים הראשונים בגוגל במילות המפתח הרלוונטיות עבורכם ועבור האתר שלכם.

עם מערכת בניית אתרים לעסקים VSitePro, אתם עושים הכל לבד, ובקלות!

האתר ידידותי למנועי חיפוש, ומראש מותאם (אופטימיזציה) במבנה הקוד ובמבנה התכנים שלו לגוגל ולמנועי החיפוש השונים. בנוסף תוכלו לנהל דרכו את כותרות ותגיות העמודים, הפניות חדשות לעמודים שהשתנו או ירדו, הגדרת כתובות ידידותיות לעמודים עבור מנועי חיפוש ואפילו לנהל ולקבל דוחות סטטיסטיים אוטומטיים במייל על מיקומכם במנועי החיפוש השונים תחת מילות המפתח המבוקשים!

אתר ידידותי למנועי חיפוש

מה זה אתר ידידותי למנועי חיפוש?

גוגל סורק את האינטרנט על פי נוסחאות כאלה ואחרות, המתבססות על שלל קריטריונים, אשר בסופו של דבר קובעות היכן ימוקמו העמודים השונים באתר שלכם בתוצאות החיפוש בגוגל. חלק נכבד מקריטריונים אלה מתייחסים לאופן שבו בנוי האתר שלכם, ולאופן שבו מוצגים בו התכנים השונים.

האתרים שלנו ידידותיים למנועי חיפוש. הם בנויים בצורה כזו שמקלה על גוגל למצוא, לקרוא ולהבין את המשמעות של התכנים השונים באתר. אי לכך, גוגל פשוט אוהב לסרוק אותם, ומתגמל אותם בדירוג גבוה מלכתחילה בתוצאות החיפוש שלו. בכל הקשור לאופטימיזצית SEO של מבנה וקוד האתר - אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין!

כלים לקידום האתר

כל הכלים שתצטרכו לקידום האתר שלכם בגוגל!

מערכת בניית אתרים לעסקים VSitePro מציעה לכם מגוון כלים, אשר יעזרו לכם בקידום בגוגל:
ניהול הפניות קבועות לעמודים שהשתנו, ניהול כתובות ידידותיות לעמודים, ניהול כותרות ותגיות לעמודים השונים ועוד!

למידע נוסף על כלים לקידום האתר.

סטטיסטיקות אתר

ללמוד על האתר שלכם מהנתונים בשטח!

על מנת לקדם באופן נכון את האתר, ובכלל ללמוד עליו ועל הגולשים, מערכת בניית אתרים לעסקים VSitePro מציעה לכם מגוון כלים לסטטיסטיקות על הגולשים באתר שלכם ועל האתר שלכם בכלל, וגם סטטיסטיקות ממוקדות על קידום האתר שלכם במנועי החיפוש השונים!

למידע נוסף על סטטיסטיקות אתר