קבלו הצעה מיידית
0747-300074

קבל הצעה עכשיו!

עמודי תוכן האתר

מנוע עמודי תוכן האתר הוא אולי החשוב מכל המנועים והאפשרויות בבניית אתרים לעסקים. רב רובו של האתר שלכם, בסופו של דבר, יהיה מורכב מעמודי תוכן כאלה ואחרים.

מה זה בעצם עמודי תוכן אתר? כל עמוד תוכן כללי, הכולל כותרת ופסקאות תוכן. זה יכול להיות עמוד אודות החברה, זה יכול להיות עמוד המתאר מוצר או שירותים של החברה. עמודי תוכן יכולים להיות מקושרים מתפריטי האתר, מקושרים מתוך עמודי תוכן אחרים ועוד.

ניהול התוכן במערכת ה VSitePro פשוט וקל. אין צורך במעבד תמלילים חיצוני, תוכנות עריכה כבדות או רקע במחשבים.
המערכת משתמשת בכלי לכתיבת תכנים ישירות מתוך הדפדפן, המציע לכם אפשרויות רבות ומגוונות של עיבוד התמלילים (הדגשת טקסט, קו תחתון, שליטה על סוג, גודל וצבע הגופנים, הוספת תמונות, קישורים, טבלאות, סרטונים, רשימות ועוד ועוד, בדיוק כמו מתוך מעבד תמלילים), כמו גם עימוד התוכן (על ידי שליטה קלה ופשוטה בפסקאות ובעמודות של התוכן).
בדקות ספורות תוכלו להזין ולעמד את התוכן של העמוד, ממש כאילו היה מאמר בעיתון!

כמו כן, מערכת ההרשאות של ה VSitePro מאפשרת לכם להגדיר באתר מודל של חברים רשומים, ולקבוע אילו עמודי תוכן באתר יהיו זמינים לחברים רשומים בלבד!

אתרי VSitePro תומכים בשתי שפות (עברית ואנגלית), ואת כל התכנים באתר תוכלו בקלות להזין עבור שתי השפות של האתר.

מודול עריכת לגו
עריכת התוכן
אפשרויות נוספות

המערכת מציעה לכם את מודל הלגו הייחודי לה.

מודל זה מאפשר לכם ליצור בשניות פיסקאות תוכן, ולחלק כל פיסקה לעמודות טקסט או תמונה כאוות נפשכם. נאמר ורציתם פסקה אחת שמכילה רק טקסט, לכל רוחב המסך, ותחתיה פיסקה שניה המחולקת לעמודת טקסט, עמודת תמונה, ועמודת טקסט נוספת... על ידי מודל הלגו שלנו תוכלו ליצור מסמך שכזה בלי צורך בהגדרת טבלאות.

פשוט מאד! יוצרים פיסקאות ועמודות בלחיצת כפתור!

כל עמודת טקסט בתוך מודל הלגו מנוהלת על ידי סוג של מעבד תמלילים און-ליין, המאפשר לכם באמת לערוך את הטקסט שלכם בכל דרך שתרצו, בדיוק כפי שאתם רגילים לעשות במעבד התמלילים שלכם בבית.
תוכלו גם להעתיק ולהדביק לתוך עורך התוכן את התכנים ממקור חיצוני.

מודול שיתוף ופייסבוק
הגולשים שלכם יוכלו לשתף את העמוד במייל, בטוויטר, בפייסבוק או פשוט לעשות לו LIKE

תגובות של פייסבוק בתוך העמוד!
מערכת התגובות החזקה של פייסבוק, המאפשרת לגולשים להגיב ולשתף את העמוד שלכם. התגובות מוצגות בתוך העמוד וכן בעמודים של הגולשים בפייסבוק - ולכם כמנהלי האתר יש שליטה מלאה על התגובות!

קבצים להורדה ישירות מהעמוד
המערכת מאפשרת לכם להציג קבצים להורדה ברשימה מסודרת בסוף עמוד התוכן.