קבלו הצעה מיידית
0747-300074

קבל הצעה עכשיו!

ניהול רשימות תפוצה ודיוור

ניהול רשימות תפוצה ומאגר לקוחות של האתר הוא אחד הכלים החשובים בבניית אתרים לעסקים!

אנו ב VSitePro מודעים לכך, ולכן אנו מציעים לכם מספר כלים חשובים לאגירת נתוני הלקוחות שלכם באתר, קבלת פניות ומשוב וניהול מערכת ניוזלטרים ודיוור מול הלקוחות הקיימים.

יצירות קשר ורשימות תפוצה
מערכת שליחת ניוזלטרים

מאגר לקוחות החברה שווה זהב - ומערכת בניית אתרים לעסקים VSitePro מאפשרת לכם לנצל את כוחו של האתר להגדלת מאגר הלקוחות שלכם בלא כל מאמץ!

באפשרותכם להציג טופס יצירת קשר מקוצר בעמוד הבית, או לאורך כל האתר.
מטרתו של טופס זה היא לאפשר לגולשים שלכם לפנות אליכם בדרך הקלה והמהירה ביותר: שם, טלפון, מייל, הודעה קצרה - וזהו !
אם תבקשו פחות שדות בטופס, אין שום בעיה! אפשר אפילו להשאיר רק את שדה האימייל כמינימום, ובכך להפוך את הטופס ל"הצטרפות לרשימות תפוצה", כנהוג באתרים רבים.
כל פניה שכזו נשלחת אליכם, למנהלי האתר, במייל מסודר, ופרטיו של הגולש נשמרים במאגר אנשי הקשר שלכם במערכת הניהול של האתר.

בנוסף, תוכלו להוסיף לאתר שלכם עמוד "צרו קשר" מלא, הכולל איזור טקסט יעודי לפרטי התקשרות (כתובת, טלפונים, שעות פתיחה, כתובות אימייל וכו') ולצידו טופס התקשרות נרחב, הכולל פרטים רחבים יותר על המשתמש, ועל תוכן הפניה.
גם כאן, כל פניה נשמרת במאגר אנשי הקשר של האתר ופרטי הפניה נשלחים אליכם במייל.

שמרו על קשר עם הלקוחות שלכם בעזרת מערכת דיוור (ניוזלטרים) מקצועית!

מערכת בניית אתרים לעסקים VSitePro מציעה לכם מנוע חזק וכוחני לניהול דיוור (ניוזלטרים) למאגר הלקוחות הרשומים שלכם.
המערכת מאפשר לכם לבנות, לשמור ולערוך תבניות דיוור מעוצבות, בפורמט HTML, כולל תמונות, קישורים וכו', כמו בקמפיינים הגדולים ביותר בדיוור אלקטרוני, ולדוור אותם באופן אוטומטי ובפשטות שלא תיאמן לכל מאגר הלקוחות הרשומים שלכם - אפילו מאגרים של אלפי לקוחות רשומים.

בנוסף, תוכלו אפילו לייבא באופן ידני, מתוך קבצי EXCEL, רשימות לקוחות חיצוניות, ובכך לעשות שימוש במערכת הדיוור לכלל הלקוחות שלכם, לא רק לקוחות האינטרנט.

המערכת מותאמת לחוק דואר הזבל בישראל, ומאפשרת ללקוחות שלכם לבטל את הרשמתם לרשימות התפוצה (unsubscribe). לכל מייל שנשלח מהמערכת מצורף קישור לעמוד "הסרה מרשימות תפוצה" באתר שלכם, שם יוכל הגולש להזין את כתובת המייל שלו ואוטומטית להיות מוסר מהרשימות.
הלקוחות אינם נמחקים אף פעם ממאגר הלקוחות שלכם - אלא פשוט מוגדרים שלא לקבל דיוור נוסף מהאתר.