קבלו הצעה מיידית
0747-300074

קבל הצעה עכשיו!

כלים לקידום האתר

מערכת בניית אתרים לעסקים VSitePro מציעה לכם מגוון כלים, אשר יעזרו לכם בקידום בגוגל!

אם אתם עובדים עם חברת קידום או מקדמים את האתר שלכם לבד, כלים אלו במערכת יהפכו את העבודה שלכם לקלה ופשוטה ויעזרו לכם לקדם בגוגל את האתר שלכם.

ניהול כותרות ותגיות האתר

איך גוגל מבין את העמודים באתר שלכם?

אחד המאפיינים החשובים עבור גוגל הם כותרת העמוד (זו הכותרת המופיעה בלשונית של הדפדפן), ותגיות האתר המתארות לו את העמוד על ידי תקציר (Description) ומילות מפתח (Keywords).
תגיות אלה, הנקראות Meta Tags, נסתרות מהאתר (מופיעות אך ורק בקוד האתר, ולא על גבי המסך לגולשים), אולם גוגל מקנה להם חשיבות רבה בלמידת האתר שלכם.

באמצעות מערכת הניהול תוכלו להגדיר, עבור כל עמוד ועמוד באתר, את התגיות האלו - הן עבור הכותרת של העמוד, והן עבור התקציר ומילות המפתח, ובכך לשלוט במעט יותר על האופן בו האתר שלכם מאונדקס ומוצג בגוגל.

הפניית עמודים 301

מה קורה כשאנחנו מעבירים עמוד באתר ממקום למקום עם העמוד המאונדקס בגוגל? מה קורה עם העמודים בגוגל של האתר הישן שלנו כשאנחנו עולים עם אתר חדש?

לצורך כך ישנו דבר הנקרא "הפניה קבועה לעמודים" (המוכרת גם על פי הקוד שלה, הפניית 301).
הפניה זו למעשה מציינת לגוגל כי העמוד המבוקש, המאונדקס אצלו תחת כתובת אחת, הוא מעתה והלאה בכתובת חדשה, ושעל גוגל לשמור את כל ההיסטוריה של העמוד הקיימת (האינדוקס של העמוד, הדירוג שלו וכו'), ולהכיל אותו על הכתובת החדשה.
לדוגמא, נניח ואנו מעוניינים לשמור על עמוד "אודות החברה" המאונדקס בגוגל, למרות שאנו מעבירים אותו לכתובת אחרת לגמרי באתר.

מערכת בניית אתרים לעסקים VSitePro מציעה לכם כלי פשוט וקל לניהול הפניות 301 - פשוט העתיקו את הכתובת הישנה ואת הכתובת החדשה, וגוגל ימשיך לעקוב אחר העמוד כאילו לא חל שום שינוי.

כתובות ידידותיות

כתובות העמודים עצמם באתרים יכולים לעיתים להיות ארוכים, מסורבלים, ובעיקר חסרי משמעות.
קחו לדוגמא את העמוד הזה שאתם צופים בו - כתובתו האמיתית היא: contents.php?id=193.
כתובת זו לא אומרת כלום לאף אחד, וכמעט שבלתי אפשרי לזכור אותה.

מערכת הכתובות הידידותיות למעשה משכתבת את כתובת האתר האמיתית בכתובת טקסטואלית, המתארת את העמוד, וקלה לזכור ולהבין. וכמוכם, גם גוגל אוהב כתובות ידידותיות. הם מסבירות לו בנוסף לשאר הכלים על העמוד, מה פשר העמוד, וקל לו להציג אותן כקישור לעמוד.
הכתובות הידידותיות נבנות באופן אוטומטי באתרי ה VSitePro, על פי כותרת התפריט, העמוד, המוצר וכן הלאה.