קבלו הצעה מיידית
0747-300074

קבל הצעה עכשיו!

חדשות ואירועים

לחדשות אתר יש משמעות גדולה מאד. איזור החדשות באתר הוא איזור דינאמי מאד. הידיעות שבו מתעדכנות ומשתנות באופן תדיר, ומושכות לרב את תשומת הלב של הגולשים ומנועי החיפוש מסיבה זו.

להבדיל מכל שאר האיזורים באתר, בהם התוכן לרב סטטי, והשינויים שבו נדירים אם בכלל, איזורי החדשות נועדו להציף עדכונים שוטפים לגולש. אם מדובר במבצעים, חדשות החברה, חדשות ועדכונים חיצוניים (RSS), אירועים ועוד - איזורים אלו באתר הם הדרך שלכם לשמור על קשר ולעדכן את הגולשים שלכם במידע החשוב באמת, בזמן אמת.

חדשות האתר
עדכוני RSS
לוח אירועים

אל תטעו במונח חדשות אתר. אותו איזור יכול להיות איזור של מבצעים מתחלפים, או אולי לוח מודעות....

המערכת מאפשרת להציג ידיעות נגללות בעמוד הבית, איך שמתאים לכם (ידיעה אחת בכל פעם או שתיים? עם תמונה או בלי? לכל רוחב המסך, רק בעמודה צדדית?). כל ידיעה יכולה להוביל לקובץ ייעודי, לאתר חיצוני או לעמוד פנימי באתר עם פירוט נרחב של הידיעה.

כמו כן, תוכלו להגדיר במערכת עמוד חדשות ראשי, המקבץ בתוכו את כל ידיעות החדשות לצפיה נוחה וקלה.

עדכוני RSS הינם ידיעות ועדכונים הנשלפים מאתרים חיצוניים ומוצגים באתר שלכם בעמוד הבית, במבנה של ידיעות נגללות כמו חדשות האתר בדיוק.

אתרים רבים ומוכרים מציעים אפשרות להציף את הידיעות שלהם באתר שלכם באמצעות פורמט אחיד הנקרא RSS. לדוגמא, תוכלו להציף באתר מידע כלכלי מאתר THE MARKER, או אקטואליה וחדשות מ YNET.

מערכת ה VSitePro מציעה מערכת חזקה להצגת אירועים באתר.

לוח שנה מתקדם מציג את האירועים בפורמט חודשי, עמודים מרוכזים של אירועי כל חודש, וכן עמודים יעודיים לכל אירוע, ואפשרות לקשר אירועים לקבצים להורדה או לאתרים חיצוניים. איך שתבחרו, המערכת תאפשר לכם להציג את האירועים שלכם לקהל הגולשים כך שאף אירוע שלכם לא יתפספס!